رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

آزمون آیلتس

در مورد آیلتس بیشتر بدانیم:

 

درعرصه ارتباطات بین المللی ومبادلات علمی آشنایی با زبان انگلیسی درکناردیگرمعیارها،ازعوامل کلیدی قلمداد می شود. معیارتشخیص مراکزتصمیم گیری درحوزه های امورتحصیلی ومهاجرت،امتحاناتی ازقبیل  IELTS ,TOEFL ,CAE هستند.دراین میان امتحان IELTS ازمیزان اعتباربالاتری برخورداربوده و معتبرترین وپذیرفته شده ترین این مدارک است.

درایران یکی از مشکلات درراه آمادگی برای آزمون IELTS  توقع توفیق دراین آزمون بدون گذراندن دوره های عمومی وتسلط برآن است. ما در موسسه سفیران سپهر ، علاوه برآموزش زبان مهارتهای تست زنی رانیز برای زبان آموزان این موسسه فراهم می کنیم. بدین ترتیب فرا گیران ما، درمقایسه با فراگیران دیگرمراکز، ازآمادگی ضمنی بالاتری برای شرکت درامتحاناتی نظیر IELTS برخوردارهستند. همه زبان آموزان درنهایت جهت اثبات توانایی خود نیازبه شرکت درآزمون وارائه مدرک هستند.

نحوه آموزشی موسسه سفیران بدین صورت است که زبان آموزان میتوانند  بعد از بالا بردن سطح عمومی زبان انگلیسی خود در کلاسهای تکنیک های آیلتس شرکت کنند و بتوانند یک تا یک و نیم نمره به سطح فعلی خود اضافه کرده و نمره قابل قبول تری در آزمون را نصیب خود کنند و همچینین  با برگزاری  ورک شاپ های متعدد د ر 4 مهارت این توانایی را در خود پرورش میدهند.

در ورک شاپ ها اساتید در یک روز و حدود 6 تا 8 ساعت همه ی موارد لازم برای دانستن تکنیک های آیلتس را تدریس میکنند و همچینین زبان آموزان با یادگیری نکات و تست زنی میتوانند هم مهارت دانشی و هم مهارت تست زنی و تایم بندی خود را محک بزنند. در موسسه سفیران سپهر اساتید با جزوه های بسیار علمی و طبقه بندی شده و همچین کمک گرفتن از کتابهای تست زنی کمبریج به زبان آموزان خود کمک میکنند که در هر چهار مهارت آیلتس به توانایی لازم برسند.
بالا