رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

آموزش زبان فرانسه

زبان فرانسه به عنوان زبان دوم

 

زبان فرانسه از گروه زبانهای هند و اروپایی و از شاخه لاتین آن میباشد. جای بسی شگفتی است که 220 میلیون نفر در جهان تسلط کامل به زبان فرانسه دارند. زبان فرانسه بیش از آن که در درون مرزبندی های کشوری خود تکلم شود، خارج از مرزهای خود گسترش یافته است. بنا به آمار منتشر شده از سوی وزارت فرهنگ این کشور هر ساله 8 درصد به این تعداد افزوده می شوند علت چنین استقبالی هزینه ای است که دولت فرانسه هرساله متقبل شده تا این زبان میان زبانهای رسمی سازمان ملل باقی بماند.

زبان فرانسه، زبان اصلی گسترش علم و دانش بین المللی است. زبانیست که بیشترین دانشمندان جهان را در بر دارد. توانایی ایجاد ترکیبات جدید در این زبان چنان گسترده است که آن را به صورت تنها زبان با قابلیت تکثیر در ساخت واژه ها شناخته اند. زبان فرانسه علاوه بر اینکه در کشور فرانسه تکلم می شود، در کشورهای بلژیک، کانادا، لوکزامبورگ، سوییس و 51 کشور دیگر که اکثرا در قاره آفریقا قرار دارند، جزء زبانهای رسمی است.

از آنجایی که بیشترین متقاضیان زبا ن فرانسه در موسسه سفیران سپهر را مهاجرین به کبک کانادا دارد از این رو سعی شده برای دو مهارت گفتاری و شنیداری برنامه ایی مدون  داشته باشیم که این زبان آموزان بتوانند در کمترین زمان به نمرات خوب فرانسه دست یابی داشته باشند . همچین کلاسهای ویژه برای آزمونهای معتبر فرانسوی مثل TEF,TCF با اساتید مجرب برگزار میشود و نتایج بسیار عالی زبان آموزان این موسسه نشانگر سطح کیفی بسیار بالا ی موسسه میباشد.

بالا