رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

آموزش زبان ترکی

ترکی استانبولی (به ترکی استانبولی: Türkçe یا Türkiye Türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۳٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند. این زبان رایج‌ترین زبان از شاخهٔ زبان‌های ترکی می‌باشد. جغرافیای آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌های کوچکی در عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی و دیگر قسمت‌های شرقی اروپا را شامل می‌شود. سالانه جمعیت بسیاری نیز از ترکیه به غرب اروپا و بویژه آلمان مهاجرت می‌کنند که موجب تکلم ترکی در آن مناطق می‌گردد

ریشهٔ زبان ترکی را می‌توان در آسیای مرکزی جست. با گسترش قلمرو امپراتوری عثمانی این زبان که زبان رسمی آن‌ها بود اصلاحات بسیاری می‌یافت. آتاتورک (اولین رئیس جمهور ترکیه) در سال ۱۹۲۸، الفبای عثمانی را با الفبای آوایی لاتین جایگزین نمود و کلمات بیشمار عربی، فارسی و… را از این زبان حذف نمود.

ویژگی های ترکی استانبولی در موسسه سفیران :

خوشبختانه علاقه مندی ایرانیان به زبان ترکی استانبولی  و هم سفرهای متعدد ایرانیها به کشور ترکیه و علاقه مندی به فرهنگ ترکیه موجب گردیده که متقاضیانی زیادی برای یادگیری این زبان وجود داشته باشد و همین امر سبب شده رسالت موسسه سفیران برای آموزش زبان ترکی استانبولی با حساسیت و دقت بیشتری صورت بگیرید.

در موسسه سفیران سپهر برای راحتتر کردن آموزش این زبان کتاب های سخت و وقت گیر ترکی که معمولا همه ی  موسسات بر اساس آن تدریس میکنند حذف گردیده و با گذاشتن وقت بسیار و تلاش مستمر اساتید ترکی فایل های آموزشی بسیار مفید آماده شده است که امر آموزش این زبان را آسانتر کرده و زبان آموزان  در 50 جلسه میتوانند به سطح زبانی بسیار خوبی برسند و از یادگیری زبان ترکی استانبولی لذت ببرند.

بالا